Alo52.com, “Ordu’nun Firma Rehberi” olarak hizmet vermek üzere, 2020’de yayına başladı. Amacı ve hedefi, Ordu ilindeki firma ve kurumların, sundukları ürün ve hizmetlerin internet kullanıcıları tarafından bulunmalarını kolaylaştırmak, işletmelerini büyütmelerine katkıda bulunmaktır.

Ordu’nun online firma rehberi olarak, Ordu ilindeki firma ve kurumların internet ortamında görünürlüklerini sağlamaya ve artırmaya odaklanıyoruz. Bunu sağlamak için yazılım teknolojisini, internet ve sosyal medyanın potansiyelini en iyi şekilde kullanmaya çaba gösteriyoruz.

Alo52.com, Ordu’daki firmaları faaliyet gösterdikleri alanlara göre kategoriler halinde listeler. Bu, firma, ürün veya hizmet araması yapan internet kullanıcılarının, işletmenizi daha kolay bulmalarını sağlar. Online firma rehberimizde, restoranlardan emlakçılara, avukatlardan kuaförlere, günlük yaşamda ihtiyaç duyulabilecek neredeyse tüm alanlarda ürün ve hizmet sunan yaklaşık 150 kategoride firma listeleniyor.  

Ordu Firma Rehberinde Firmanızı 7/24 Tanıtın

İnternet teknolojilerini ceplerimizde taşıdığımız günümüzde, ürün ve hizmetlere ulaşmak isteyenler ihtiyaçlarına cevap verecek işletmeleri artık basılı kalın sarı sayfalarda değil, internette arama motorlarını kullanarak bulmaya çalışıyor. O bakımdan, internet ortamında görünürlük, kurum ve işletmeler için hayati önem taşıyor. Sunduğunuz ürün veya hizmeti arayan potansiyel müşterilerinizin internette arama yaptıkları an, işletmenizin varlığını sürdürmesi bakımından çok önemli andır. Çevrim içi firma rehberinde varsanız, o anda arama motorunda potansiyel müşterinizin karşısına çıkarsınız, ihmal ettiyseniz, internetin sunduğu imkânları kullanmıyorsanız, o boşluğu rakibiniz dolduracaktır.  

İşte Alo52.com, Ordu’daki firmalara internet ortamında var olma, online görünürlüklerini sağlama fırsatı sunuyor. Ordu’da işletmesi bulunan herkese, firmalarını çevrimiçi Ordu rehberinde tanıtma imkânı sağlıyor. Ordu’da işyeriniz varsa, dünyanın neresinde olursanız olsun, işletmenizi sitemize kolaylıkla ekleyip iş yerinize ait bilgi ve görselleri alo52.com’da paylaşabilirsiniz. Firmanızın logosu ve iletişim bilgilerinizin yanı sıra firmanıza ait tanıtım videosu ve fotoğraflar ekleyebilir, ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgiler girebilirsiniz. Dijital kataloğunuzu, sertifikalarınızı sergileyerek güven telkin edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya bağlantılarınızı, Whatsapp hattınızı aktif ederek, satış ağınızı genişletebilirsiniz.

Sunduğunuz ürün ve hizmetleri arayanlar, bilgi ve görsellerinizi bilgisayarlarında olduğu gibi mobil uyumlu tasarımımız sayesinde cep telefonlarında da kolay ve net bir şekilde görüp inceleyebilir.

Alo52.com’a Firma Ekleme

Bütün bu avantajlardan yararlanmak için firmanızı online Ordu rehberi alo52.com’a gecikmeden ekleyin.

Ordu’nun Firma Rehberi’ne firma eklemek, son derece kolay bir işlemdir. Firma ekleyebilmeniz için tek yapmanız gereken, şu linki tıkladığınızda açılacak sayfadaki formu eksiksiz doldurup göndermektir. Doldurduğunuz form, alo52.com yönetimi tarafından kontrol edilerek, kurallara uygun olduğu takdirde yayınlanacak, firmanız Ordu rehberindeki ilgili kategoride listelenecektir. Böylece alo52.com’da yer almanın getireceği avantajlardan yararlanmaya başlayacaksınız.

Alo52.com’a Firma eklemek, Yıllık kullanım paketleri halinde sunulmaktadır. Bununla birlikte, daha fazla avantajlardan yararlanabilmeniz için de gelecekte sunacağımız daha gelişmiş modül ve hizmetler için ücret talep etme hakkımızı saklı tutuyoruz. 

Daima Güncel

Ordu'daki firma sahipleri ve Ordu'daki işletmeleri arayanlar için hizmet verecek olan alo52.com, bu amaçla veri tabanını sürekli güncelleyecek. Sürekli yeni firmalar ekleyecek ve ürün ve hizmet arayan potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarına uygun firmaları bulabilmesi için teknolojik ve sosyal tüm imkânları değerlendirecek.